خرید ویلا در شمال – خرید ویلا – فروش ویلا

# خرید ویلا در بابل # خرید ویلا در بابلسر # خرید ویلا در آمل # خرید ویلا در فریدونکنار # خرید ویلا در محمود آباد # خرید ویلا در نور # خرید ویلا در در چمستان # خرید ویلا در چالوس # خرید ویلا در نوشهر # خرید ویلا در متل قو # خرید ویلا در قائمشهر # خرید ویلا در ساری # خرید ویلا در سرخرود # خرید ویلا در بهنمیر

 

 

سلام خدمت دوستان عزیز

 

دوستدارن طبیعت و شادی همه ساله به شمال کشور مسافرت میکنند. برای لذت بردن از این طبیعت و کم کردن خستگی های این مسافرت های سالانه ، نیاز به یک ویلای جنگلی یا ویلای ساحلی دارید که بهترین لذت رو از طبیعت شمال ببرید.

 

با خرید ویلا در شمال دردسر اجاره ی ویلا و سوئیت رو ندارید و با خیال راحت برای مسافرت اقدام میکنید . در طول روز از طبیعت شمال لذت میبرید و برای استراحت میتونید به ویلا بیایید.

 

همچنین ویلاهای مدرن امروزی ، از امکانات تفریحی و راحتی خوبی برخردار هستند ، ویلاهای استخر دار ، لذت سفر رو چندین برابر میکنن و حسابی خاطره خوبی از شمال برای ما بجا میزارن.

 

ویلا شهرکی

خرید ویلا در شمال ، بخاطر داشتن آب و هوای بسیار خوب بسیار پر تقاضا شده است ، اما بعضی از خریداران ویلا استرس امنیت ویلا در زمانی که خودشان حضور ندارند را دارند و نمیتوانن ریسک کنن و هر ویلایی را بخرند ، بهترین گزینه خرید ویلا شهرکی می باشد. ویلاهای شهرکی در شمال بسیار زیبا و متنوع می باشند. ویلاهای شهرکی به دو شکل وجود دارند ، ویلای شهرکی ساحلی و ویلای شهرکی جنگلی که شما میتوانید با توجه به سلیقه خودتان ، این ویلاها را انتخاب کنید.

 

سفارش درخواست خرید ویلا

اگر ویلای مدرن و خاصی مدنظرتون هست که نیاز به امکانات ویژه و جذابی مثل چمن مصنوعی ، روف گاردن ، استخر ، سونا و …. دارید و توی سایت هوم جو وجود ندارد ، میتونید از طریق تماس باما ، درخواست ویلای مورد نظر خودتون رو ارسال کنید.

 

 

قیمت ویلا

تفاوت در قیمت ویلا بستگی به موقعیت مکانی ویلا و امکانات ویلا دارد. اگر دسترسی ویلا به امکانات رفاهی بهتر باشد ، قیمت ویلا بیشتر می باشد ، امکاناتی همچون : فروشگاه مواد غذایی، بانک، پارک، درمانگاه، جاده و … میتواند تاثیر زیادی در قیمت ویلا داشته باشد.

 

هوم جو تلاش می کند ویلاها را با قیمت عرف منطقه توی سایت قرار دهد ، البته ممکن است ویلاهای موجود درسایت توسط همکاران فعال در ” هوم جو ” منتشر گردد که سایت مسئولیتی نسبت به این قیمت ها ندارد.