ضمانت و تعهدات هوم جو به مشاوران املاک

ضمانت و تعهدات هوم جو به مشاوران املاک

سلام به مشاوران عزیز | ثبت آگهی رایگان

 

سایت املاک هوم جو ، تضمین می کند بصورت دائم برای کلیه مشاوران املاک تایید شده (صاحبان دارای مجوز املاک) ، ثبت ملک رایگان باشد و متعهد می شود این امر بصورت دائم پابرجا بماند و فقط سیاست های جدید سایت روی آن اعمال شود.

 

 

با توجه به اینکه سایت هوم جو با هدف ارتفاع سطح کار املاک بوجود آمده و تخصصی برای املاک فعالیت میکنه ، رضایت مشاوران املاک برای ما امر بسیار مهمی هست.

ناگفته نباشد که سایت هوم جو بصورت فیزیکی فعال هست و این سایت یکی از راه های ارتباطی ما با مشاوران املاک محسوب می شود.

 

سایت هوم جو ، تصمیم دارد یکبار برای همیشه ، دغدغه مشاوران املاک فعال در حوزه ی اینترنت را حل کند. ما قصد داریم ، ثبت آگهی در هوم جو را بطور دائم برای املاک رایگان کنیم.

 

البته محدودیت ارسال وجود خواهد داشت در آینده ، اما نه به این شکل که سایت های آگهی محدودیت ایجاد میکنن برای ارسال آگهی ، محدودیت ها صرفا برای جلوگیری از ارسال آگهی های فیک می باشد.

بدون شک برای صاحبان املاک تایید شده از سوی ما ، ثبت آگهی کاملا رایگان هست و این فرآیند همیشه ادامه خواهد داشت.

 

آیا مشاوران هیچ هزینه ایی برای ثبت ملک نمی دهند ؟

جواب خیر است ، کاملا رایگان است ! مشاوران فقط در صورتی برای ثبت ملک هزینه پرداخت میکنن که قصد داشته باشند ، در بخش ویژه ی سایت هوم جو ، ملک های خود را نمایش دهند.

 

 

چه آگهی هایی رایگان نیست ؟!

با توجه به نوع فعالیت ما و هدف سایت املاک هوم جو (کمک به مشاوران املاک) فقط مشاوران املاک هستند که اجازه ثبت رایگان ملک را بصورت دائم دارند.

صاحبان ملک (مالکین املاک) که قصد دارند بصورت مستقیم خودشان ملکشان را برای فروش قرار دهند و توی پرداخت کمیسیون به املاک صرفه جویی کنند ، برای ثبت ملک می بایست هزینه ایی پرداخت کنند. البته درحال حاضر این فرآیند رایگان می باشد. اما در سیاست های ما ، دریافت هزینه برای ثبت ملک توسط صاحب ملک وجود دارد.

 

 

چه تضمینی وجود دارد که سایت شما مثل سایت دیوار و دیگر سایت های آگهی نشود ؟!

البته تضمین دادن بسیار کلمه ی سختی برای این موضوع هست.

پس بهتره با کمی توضیحات راجب فرآیند کار ، اطمینان لازم رو به شما ارائه بدیم.

اول از همه اعلام کنیم که ما فقط در حوزه املاک فعالیت داریم. پس تخصصی هستیم در این زمینه و خودمون هم املاک محسوب میشیم.

ما هدفمون راحتی کار مشاوران املاک هست. یعنی الویت ما ، مشاورانی هست که ملک خودشان رو ثبت میکنن و ادامه فعالیت ما ، همیشه به حمایت های مشاوران املاک بستگی داره.

 

اما فقط مشاوران املاک نیستن که ملک های خودشان را در سایت های آگهی مثل سایت دیوار ثبت میکنن . بسیاری از مالکین هم ، همانطور که در جریان هستید ، ملک خودشون رو بصورت مستقیم ثبت میکنن. که ثبت ملک برای مالکین بصورت رایگان نخواهد بود.

همچنین ما برای ثبت ملک بصورت ویژه مبلغی دریافت خواهیم کرد.

دلال ها و سرمایه گذار هایی که قصد دارند بصورت مستقیم املاک خود را برای بفروش بگذارند ، اگر زیر مجموعه یکی از املاک های تایید شده ی در هوم جو شوند ، نیاز به پرداخت هزینه برای ثبت ملک ندارند. در غیر این صورت ، بعد از تعداد مجاز ثبت آگهی رایگان ، می بایست برای درج هر آگهی هزینه ایی پرداخت کنن.

 

کلیه درآمد و هزینه های سایت از همین طریق تامین می گردد و این امر باعث می شود ما تضمین کنیم در سایت هوم جو ، هرگز مشاوران املاک برای ثبت آگهی هزینه ایی پرداخت نخواهند کرد.

 

 

 

 

ملک های مشابه در هومجو